Charitatívny Koncert - Michaela Mäsiarová a Samuel Hošek, 8.8.2014, 20:30

Archív
4.8.2014

Špeciálny hudobný zážitok pre pomoc deťom.

Michaela Mäsiarová a Samuel Hošek prvýkrát spolu na jednom pódiu. Výťažok zo vstupného bude využitý na zakúpenie Vitameal - kaša vytvorená špeciálne pre podvýživené deti.

www.Nourish the Children.com

Rezervácie na t.č. 0918 724 379

MichaEla Mäsiarová (*1990, Bratislava) herečka, redaktorka, blogerka Vyštudovala muzikálové herectvo na Štátnom Konzervatóriu v Bratislave, pod vedením herecov Juraja Hrčku a Erika Peťovského. V bratislavskom divadle Arteatro aktuálne účinkuje v predstavení “Čertice”. Poznať ju však môžete najmä z rádia Europa 2, kde v minulosti pôsobila ako moderátorka a správarka rannej šou. Jej hlas sa objavuje nielen v rozhlase (rozprávka Pastierik a kráľ škriatkov), ale i v dabingu, či v reklamných spotoch. Vidieť sme ju mohli tiež v troch epizódach seriálu televízie Markíza "Rodinné prípady" . Na konte má hudobnú spoluprácu s raperom Bacilom, s ktorým v roku 2013 nahrala singel „Zachráň ma“. Michaela má za sebou desať rokov v Bratislavskom detskom zbore, pod vedením uznávanej slovenskej dirigentky Eleny Šarayovej- Kováčovej, v rámci ktorého sa v minulosti zúčastnila desiatok celoeurópskych hudobných festivalov v Českej Republike, Nemecku, či Francúzsku. Jej veľkou vášňou je I žurnalistika. Michaela totiž aktuálne pracuje ako redaktorka a blogerka v magazíne WomanMan. Práve túto prácu vníma ako príležitosť písať slobodne a bez zábran. Okrem showbizových noviniek a internetových blogov, má tiež čerstvo na starosti i vlastnú rubriku fungujúcu pod názvom "Svet podľa Ely", kde pod oficiálnym autorským pseudonymom, posúva čitateľovi svoje najtajnejšie myšlienky aj formou vlastných poviedok. Čerstvo pôsobí tiež ako redaktorka televízneho webu v televízii JOJ. Jej životným snom je byť jednoducho šťastná. Venovať sa naďalej všetkému, čo ju napĺňa a baví, posúvať vlastné hranice a objavovať krásu umenia vo všednosti každého dňa.

Samuel Hošek (*1991, Bratislava) je spevák, výtvarník, herec a tanečník. V roku 2013 úspešne ukončil bakalárske štúdium na divadelnej fakulty VŠMU a od septembra nastupuje na VOŠ Jaroslava Ježka v Prahe , kde bude študovať jazzový spev. Počas strednej školy získal štipendium na jednej z TOP 50 súkromných škôl v USA získal viacero ocenení, či už v hudobných alebo výtvarných súťažiach. Účinkoval v inscenáciách Slovenského národného divadla, v divadle Elledanse, a v USA mal možnosť zahrať si komparz po boku broadwayskych hercov z muzikálu High School Musical Broadway Tour. Spolupracuje s tanečnou školou Riverpark Dance School a so skupinou RDS Company. V roku 2013 sa stal finalistom celo-európskej súťaži v speve RIGA JAZZ STAGE 2013, bol ocenený v súťaži Nové Tváre Jazzu 2013, a s formáciou Hangsome vystupoval tento rok na Bratislavských Jazzových Dňoch. V Amerike vyhral cenu za výtvarný prínos a stal sa víťazom Xavier Talent Show 2008. Jeho kresba obdržala 1. miesto v celoštátnej súťaži Fox Valley Area High School Exhibition a v ten istý mesiac vyhral I. miesto aj v speváckej súťaži Solo/Ensamble. Na jeseň tohto roku vystavoval svoju tvorbu na výstave ,,Salón mladých umelcov" v AUDI EXCLUSIVE GALLERY. Spolupracuje so Sisou Michalidesovou vo všetkých umeleckých rovinách. Hosťuje v Divadle Úsmev, s ktorým naskúšal hru masiek pod vedením talianského režiséra Mattea Destra. Podielal sa ilustrátorsky, graficky a hudobne na albume EXPRESIE Sisy Michalidesovej a je súčasťou koncertu Veľkí herci malým deťom. Počas prázdnin ho neminú festivaly Pohoda, Open Jazz Fest a Grape na ktorých účinkuje. Tvorba Samuelovi poskytuje miesto- únik z reality, v ktorej však reflektuje skutočnú pravdu a ukrýva ju do hravých, na prvý pohľad možno nezmyselných dadaistických hračkoidných hlavolamov . Vo svojej tvorbe bojuje proti stereotypu a nude. Obľubuje krásu škaredosti.

Copyright © 2007–2019 Scherz, s.r.o.
Powered by Metafox CMS of Platon Group