Projekt Život deťom, Koncert Janais s kapelou, 23.3.2015, 20:00

Archív
18.3.2015

Projekt Život deťom je názov benefičného týždňa, cieľom ktorého je vyzbierať prostriedky na výstavbu ihriska, drevených preliezok a hojdačiek v komunitnej záhrade. Pripravili sme pre vás rôzne koncerty, diskusie, prezentácie, jarmok a na záver detskú olympiádu. Sedem akcií, každý deň jedna, vďaka ktorým sa nám, dúfame, podarí zrealizovať našu myšlienku.

Janais je slovenská skladateľka a interpretka spievajúca okrem slovenčiny aj v angličtine a francúzštine. Do širšieho povedomia na Slovensku dostala najmä vďaka Eurovision Song Contest 2009, kde sa aj s kapelou prebojovala do národného finálového kola s piesňou Taram ta rej. Nahrala 2 žánrovo pestré štúdiové albumy Svetaboj (2009) a Eufória (2013) smerujúce od popu cez folk, šansón, jazz až k electroswingu. Kedže doménou Janais je francúzština, svoje koncerty obohacuje o najkrajšie francúzske šansóny Edith Piaf, ale aj jej vlastné francúzske piesne, ktoré napísala počas vysokoškolských štúdií v Bordeaux.

Speváčka Janais s kapelou Janais (spev) Martin Šenc (klavír, melodica) Peter Kothaj (gitara, bicie) Peter Bacigál (basa, kontrabas)

http://www.youtube.com/watch?v=KNU-Vy1oyT...

Copyright © 2007–2019 Scherz, s.r.o.
Powered by Metafox CMS of Platon Group